WIELUŃ-WROCŁAW
L.P.
Dworce i przystanki
Poniedziałek, Piątek, Sobota
Nd.
1 WIELUŃ dworzec autobusowy (S. NR 1) 6.30 8.30 13.30 16.00 13.30
2 BIAŁA PIERWSZA 6.38 8.38 13.38 16.08 13.38
3 WALICHNOWY 6.48 8.48 13.48 16.18 13.48
4 SOKOLNIKI 6.55 8.55 13.55 16.25 13.55
5 NOWY OCHĘDZYN 7.00 9.00 14.00 16.30 14.00
6 WIERUSZÓW 7.10 9.10 14.10 16.40 14.10
7 KĘPNO 7.27 9.27 14.27 16.57 14.27
8 SYCÓW 7.52 9.52 14.52 17.22 14.52
9 WROCŁAW dworzec autobusowy (S. NR 15) 9.00 11.00 16.00 18.30 16.00
WROCŁAW - WIELUŃ
L.P.
Dworce i przystanki
Poniedziałek, Piątek, Sobota
Nd.
1 WROCŁAW dworzec autobusowy (S. NR 15) 10.00 12.00 17.30 19.30 17.30
2 SYCÓW 11.18 13.18 18.48 20.48 18.48
3 KĘPNO 11.39 13.39 19.09 21.09 19.09
4 WIERUSZÓW 11.50 13.50 19.20 21.20 19.20
5 NOWY OCHĘDZYN 12.00 14.00 19.30 21.30 19.30
6 SOKOLNIKI 12.05 14.05 19.35 21.35 19.35
7 WALICHNOWY 12.13 14.13 19.43 21.43 19.43
8 BIAŁA PIERWSZA 12.23 14.23 19.53 21.53 19.53
9 WIELUŃ dworzec autobusowy (S. NR 1) 12.35 14.35 20.05 22.05 20.05

Busy nie kursują w święta

Od 10 marca 2010 połączenie na trasie Wieluń-Wrocław zostaje zawieszone do odwołania.

Od 1 lutego 2010 busy na trasie Wieluń-Wrocław beda kursować od piątku do poniedziałku. Godziny odjazdu z Wielunia i Wroclawia pozostają bez zmian.

Rezerwacje biletów na trasie Wieluń-Wrocław: Tel. 782 481 476